Info kaudelle 2023-24
Popula-Team 90 ryJulkaistu: 04.04.2023 21.08

Info kaudelle 2023-24

Kausi 2022-23 alkaa olla päätöksessä. tässä lyhyesti muistilistaa tulevasta.

Joukkueet jatkavat toimintaansa mihin asti katsovat aiheelliseksi. Jääkiekko päättyy tällä viikolla (viikko 14). Osalla on myös toimintaa kesäaikaan. Seuratkaa joukkueiden ilmoittelua seuran nettisivuilla ja olkaa tarvittaessa yhteydessä joukkueiden toimihenkilöihin.

Jäsenmaksuista

Perhejäsenyyksiä ja kannattaja jäsenyyksiä ei voi tällä hetkellä tilata. Aukaisemme myöhemmin taas niiden tilauksen. Pääsääntöisesti seuran jäsenmaksut lähetetään maksuun siinä vaiheessa kun joukkueet käynnistelevät toimintaansa syksyllä kausimaksujen yhteydessä.

Jos on maksuja seuralle tai joukkueelle rästissä, koittakaa hoitaa ne mahdollisimman pian pois!

Puita uuniin!